FGPF70N30TDTU stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More FGPF70N30TDTU
IGBTs 300V 70A PDP
50 in stock
More FGPF70N30TDTU FAIRCHILD
Original,TO-220F
57913 in stock
More FGPF70N30TDTU FAIRCHILD
TO220F-3
8520 in stock