FGH40N60UFD stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FGH40N60UFD
11258 in stock
More FGH40N60UFD FSC
2792 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
10340 in stock
More FGH40N60UFD FSC
TO-3P
5800 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH40N60UFD FSC
-197 in stock
More FGH40N60UFD FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock