FGH20N60SFD stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
12+ in stock
More FGH20N60SFD FSC
5640 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO3P
450 in stock
More FGH20N60SFD FSC
TO-247
52 in stock
More FGH20N60SFD FAIRCHILD
600V, 20A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH20N60SFD
FGH20N60SFDTU
13 suppliers
245695 in stock