FFPF10U120STU stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FFPF10U120STU FAIRCHILD
1072 in stock
More FFPF10U120STU FSC
OEM AVI 1404JER
3250 in stock
More FFPF10U120STU FSC
1000 in stock
More FFPF10U120STU FAIRCHILD
Original,TO-220F
57862 in stock
More FFPF10U120STU
408 in stock
More FFPF10U120STU FSC
400 in stock
More FFPF10U120STU FAIRCHILD
DIODE ULT FAST 1200V 10A TO-220F
7500 in stock
More FFPF10U120STU FAIRCHILD
400 in stock
More FFPF10U120STU
100 in stock
More FFPF10U120STU FAIRCHILD
500 in stock