FFP30U60DNTU stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More FFP30U60DNTU FAIRCHILD
3120 in stock
More FFP30U60DNTU FAIRCHILD
Original,TO-220
57436 in stock
More FFP30U60DNTU FAIRCHILD
DIODE ULT FAST 600V 30A TO-220
7500 in stock