FFB16A0335K stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More FFB16A0335K AVX
55 in stock
More FFB16A0335K AVX
100 in stock
More FFB16A0335K AVX
OEM 2-5 DAYS
203 in stock
More FFB16A0335K AVX KYOC
78 in stock
More FFB 16A 0335K-- AVX KYOCERA
COND 3?3 V 10% POLY PAS:27.5mm
88 in stock
More FFB16A0335K AVXKY
OEM EXCESS NEED TARGET
78 in stock