FFB10U20STM stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More FFB10U20STM FAIRCHILD
1600 in stock
More FFB10U20STM FSC
128 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
10A/200V ULTRA FAST RECOVERY POWER RECTIFIER TO-263
4650 in stock
More FFB10U20STM D2PAK 002
50 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
800 in stock