FD200R65KF1-K stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More FD200R65KF1-K CROSS
0.0000,Close Cross! Contact sales support for best
9999 in stock
More FD200R65KF1-K EUPEC
55 in stock
More FD200R65KF1-K EUPEC
200A/6500V/IGBT+DIODE/2U
467 in stock
More FD200R65KF1-K EUPEC
87 in stock
More FD200R65KF1-K INFINEON TECHNOLOGIES
200 in stock
More FD200R65KF1-K
35 in stock
More FD200R65KF1-K INTERSIL
MODULE DC
30 in stock
More FD200R65KF1-K
Infineon
10000 in stock
More FD200R65KF1-K INFINEON
STOCK
13 in stock