EXBV8V821JV Resistor Array 820 Ohm 5% 4 Res SMD stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More EXBV8V821JV PASONIC
4686 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More EXBV8V821JV PANASONIC ELECTRIC WORKS COMPA
5000 in stock
More EXBV8V821JV PANASONIC DO BR
2712 in stock
More EXB-V8V821JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXBV8V821JV PANASONIC
Resistor Array 820 Ohm 5% 4 Res SMD
5000 in stock
More EXB-V8V821JV MATSUSHITA
RES ARRAY 820 OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
20000 in stock
More EXBV8V821JV
Panasonic
5000 in stock
More EXBV8V821JV PANASONIC
4038 in stock