EXBV4V470JV stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More EXBV4V470JV PANASONIC ELECTRIC WORKS COMPA
4222 in stock
More EXBV4V470JV PASONIC
568 in stock
More EXB-V4V470JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXBV4V470JV RESNET-SMT 47 OHM 5 063W 2RE
6320 in stock
More EXB-V4V470JV MATSUSHITA
RES ARRAY 47 OHM 5% 2 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
110000 in stock