EXB-V4V8R2JV stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More EXB-V4V8R2JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-V4V8R2JV MATSUSHITA
RES ARRAY 8.2 OHM 5% 2 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
5000 in stock