EXB-V4V2R7JV stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More EXB-V4V2R7JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-V4V2R7JV MATSUSHITA
RES ARRAY 2.7 OHM 5% 2 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
5000 in stock