ERJ1TYJ393U stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More ERJ-1TYJ393U MATSUSHITA
RES 39K OHM 1W 5% 2512 SMD
28000 in stock
More ERJ1TYJ393U PANASONIC
3320 in stock
More ERJ1TYJ393U
8000 in stock