ERJ1GEF240C stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More ERJ1GEF240C PAN
RSM
55 in stock
More ERJ-1GEF240C MATSUSHITA
RES 24 OHM 1/20W 1% 0201 SMD
16000 in stock