ERG-2SJ430A ECO#011404_02,RESISTOR, 43 OHM stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More ERG-2SJ430A MATSUSHITA
RES 43 OHM 2W 5% METAL OXIDE
9000 in stock
More ERG-2SJ430A PANASONI
2988 in stock