EMK325BJ476MM stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More EMK325 BJ476MM TAIYOYUD
50 in stock
More EMK325BJ476MM TAIYO YUDEN
Cap, MLCC, 1210, 16V, X5R, 47uF¡À20%, T&R, tk:2.50mm
4000 in stock