ELJ-NK47NJF stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More ELJNK47NJF PASONIC
800032 in stock
More ELJ-NK47NJF PANASONIC
120000 in stock
More ELJ-NK47NJF PANASONIC
More ELJ-NK47NJF PANASONIC
60000 in stock
More ELJ-NK47NJF MATSUSHITA
INDUCTOR FIXED 47NH 5% 0402
7770 in stock