ELJ-NJ68NGF2 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More ELJNJ68NGF2 PASONIC
800032 in stock
More ELJ-NJ68NGF2 PANASONIC
120000 in stock
More ELJ-NJ68NGF2 PANASONIC
More ELJ-NJ68NGF2 PANASONIC
60000 in stock
More ELJ-NJ68NGF2 MATSUSHITA
INDUCTOR 68NH 2% 0603
2297 in stock