ECJ1VG1H471K 470 PF, +-10%, 0603, stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More ECJ1VG1H471K PASONIC
800032 in stock
More ECJ1VG1H471K PASONIC
106368 in stock
More ECJ1VG1H471K
557 in stock
More ECJ1VG1H471K PANASONIC
58020 in stock
More ECJ1VG1H471K PANASONIC
OEM Excess
440,000 in stock
More ECJ1VG1H471K PAN
100000 in stock
More ECJ1VG1H471K PANASONIC
80000 in stock
More ECJ1VG1H471K PANASONIC
470 PF, +-10%, 0603,
1332 in stock