DZ1070N18K stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More DZ1070N18K INFINEON
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More DZ1070N18K INFINEON
200 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More DZ1070N18K
OEM EXCESS
231 in stock
More DZ1070N18K INF
57 in stock
More DZ1070N18K
Diode - Single Modules 1800V 1
50 in stock
More DZ1070N18K INFINEON
107 in stock
More DZ1070N18K INFINEON TECHNOLOGIES
200 in stock
More DZ1070N18K DYNEX
50 in stock
Similar Parts of DZ1070N18K
DZ1070N18KOF
2 suppliers
2 in stock