DSU0603C2R2BN stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More DSU0603C2R2BN
Alpha3 Manufacturing
2850000 in stock
More DSU0603C2R2BN
0603 NPO 2.2PF 50V+/-0.1% T/R
20 in stock
More DSU0603C2R2BN DUB
28000 in stock
More DSU0603C2R2BN
12000 in stock