DEO2V2P300G40LF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More DEO2V2P300G40LF FCI
Full Power 2V2 Pin Straight Solder 40A
2000 in stock
More DEO2V2P300G40LF FCI
4000 in stock