DE1B3KX101KB4BL01 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More DE1B3KX101KB4BL01 MURATA
500 in stock
More DE1B3KX101KB4BL01 MURATA
MZ
59000 in stock
More DE1B3KX101KB4BL01 MURATA
100pF B 250V D8 F10.0 ¡À 10% Short Bulk
9000 in stock
More DE1B3KX101KB4BL01 MUR
RoHs Compliant
9000 in stock
More DE1B3KX101KB4BL01 MUR
OEM 2-5 DAYS
1003 in stock