DAC-1819-48 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More DAC-1819-48
EDGE DUAL AMPLIFIER COMBI
15 in stock
More DAC181948 COMMUNICATIONS COMPONENTS
REF,DUAL AMPLIFIER COMBINER 48V
52 in stock