D38999/20WD18PC stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More D38999/20WD18PC CONND-SUB
321 in stock
More D38999/20-WD-18PC
51 in stock
More D3899920WD18PC
15 in stock
More D38999/20WD18PC AMPHENOL
CONNECTOR MIL-DTL-38999 Receptacle, 18 pins #20, key C
60 in stock