D11-82R5FCS RESISTOR 82.5 OHM 1% 1/16W (0603) stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More D11-82R5-FCS DRALORIC
2100 in stock
More D11-82R5FCS
RESISTOR 82.5 OHM 1% 1/16W (0603)
51 in stock
Similar Parts of D11-82R5FCS
D11842
2 suppliers
3 in stock