D03308P-103B stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More D03308P-154 COILCRAFT
REAL OEMXS!!!!
499 in stock
More D03308P153 ELI
IN STK-T/R-1000
649 in stock
More D03308P-103 INDUTTANZA SMD 10uH 20% COILCRAFT EUROPE
reel 1000pcs
7000 in stock