CTB12-600BW stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More CTB12-600BW CRYDOM
12A 600V IGT TO-220
250 in stock
More CTB12-600BW 3C SEMI
5000 in stock
More CTB12-600BW CRYDOM
TRIAC ALTERNIST 12A 600V TO220AB
500 in stock