CS10-48.000MABJ-UT stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CS10-48.000MABJ-UT CIT
XS
1096 in stock
More CS10-48.000MABJ-UT CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Need to verify cro
9999 in stock
More CS10-48.000MABJ-UT CITIZEN
8396 in stock
More CS10 48.000MABJ-UT
CS10 SMD Crystals 48MHz 18pF
50 in stock
DO
100 in stock
More CS10-48.000MABJ-UT CITIZEN FINETECH MIYOTA
Original,2-SMD. No Lead (DFN. LCC)
56915 in stock
new
214 in stock
More CS10-48.000MABJ-UT CIT
2000 in stock
684 in stock