CS10-13.560MABJ-UT stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CS10-13.560MABJ-UT CRYSTAL CROSS
0.0000,Cross, 3-8wks 1reel min. Crossing to Mercur
9999 in stock
More CS1013.560MABJ-UT CITIZEN
rdl
2459 in stock
More CS10 13.560MABJ-UT
CS10 SMD Crystals 13.56MHz 18
50 in stock
More CS1013.560MABJ-UT OEM
1000 in stock
More CS10-13.560MABJ-UT
DO
2000 in stock
More CS1013.560MABJ-UT CITIZEN
3 - 5 days
5000 in stock
More CS10-13.560MABJ-UT CITIZEN FINETECH MIYOTA
Original,2-SMD. No Lead (DFN. LCC)
56891 in stock
More CS10-13.560MABJ-UT
CS10-13.560MABJ-UT Crystal 13.5600MHz 18pF SMD
51 in stock
More CS1013.560MABJUT CITIZEN
58020 in stock
90 in stock