CRCW08054R70JNTA stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More CRCW08054R70JNTA VISHAY INTERTECHNOLOGY INCORPO
4542 in stock
More CRCW08054R70JNTA VISHAY
Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 4.7ohms 5% 200ppm
53 in stock
More CRCW08054R70JNTA VISHAY
SMD
59000 in stock
More CRCW08054R70JNTA VISHAY
45000 in stock
More CRCW08054R70JNTA VISHAY
In Stock & Ready To Ship Today! -T/R
2450 in stock