CRCW040238R3FKED stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CRCW040238R3FKED VISHAY
5000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More CRCW040238R3FKED DALE
6440 in stock
More CRCW040238R3FKED
30000 in stock
More CRCW040238R3FKED VISHAY INTERTECHNOLOGY INCORPO
8900 in stock
More CRCW040238R3FKED
10032 in stock
More CRCW040238R3FKED
BCC
More CRCW040238R3FKED DAL
38.3 OHM 1%
10000 in stock
More CRCW040238R3FKED VISHAY
SMD
59000 in stock
More CRCW040238R3FKED VISHAY - BCC
5324 in stock