CRCW0402280KFKED stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CRCW0402280KFKED VISHAY
90 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More CRCW0402280KFKED VISAHY
NEW&ORIGINAL
37220 in stock
More CRCW0402280KFKED
30000 in stock
More CRCW0402280KFKED VISHAY
Y,1 Days after PO confirms
6931 in stock
More CRCW0402280KFKED VISHAY
30000 in stock
More CRCW0402280KFKED VISHAY
SMD
59000 in stock
More CRCW0402280KFKED VISHAY DALE
Resistor, 280K Ohm, 1/16W, 1%, 0402
49 in stock