CR16222J stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More CR16222J TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0603/1608 +-5% 2.2 K Ohms
195000 in stock
More CR16-222J MERITE
RES SMT 2.2K 0603 5% 5K/REEL
5000 in stock
More CR16222J
2066 in stock
More CR16222J MERITE
5000 in stock
Similar Parts of CR16222J
CR16-222-JF
22 suppliers
CR16-222-JK
4 suppliers
CR16-222-JL
14 suppliers
CR16-222JV
2 suppliers
11536 in stock