CM100DU-24F Trench Gate Design Dual IGBTMOD¢â 100 Amperes/1200 Volts stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More CM100DU-24F MIT
60 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More CM100DU-24F MITSUBISHI
Module new orig OEM EXC
1304 in stock
More CM100DU-24F MITSUBISHI
5-7 DAYS
461 in stock
More CM100DU-24F MIT
11 in stock
More CM100DU-24F MITSUBISHI
51 in stock
More CM100DU-24F
111 in stock
More CM100DU-24F MITSUBISHI
100 in stock
Similar Parts of CM100DU-24F
CM100DU-24F-300G
6 suppliers
5149 in stock