CL31C471JCNCA stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More CL31C471JCNCA SAMSUN
CAP CER SMT 470PF 50V 5% 1206
2645 in stock
More CL31C471JCNCA SAM
OEM XS IL
12715 in stock
More CL31C471JCNCA SAMSUNG
12965 in stock
More CL31C471JCNCA SAMSUN
13000 in stock