CL21C390JBNC stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More CL21C390JBNC SAM
CMC
4000 in stock
More CL21C390JBNC SAMSUNG
CAPACITOR CER SMD 0805 39PF 50V C0G
3800 in stock
More CL21C390JBNC SAMSUNG
10048 in stock
More CL21C390JBNC
10048 in stock
More CL21C390JBNC
5335 in stock
More CL21C390JBNC SAMSUNG ELECTRONICS INC
SAM,CERAMIC CAPACITORS
252000 in stock
More CL21C390JBNC SAMSUNG
2468 in stock
More CL21C390JBNC SAMS
3-5 days, europe
41400 in stock
More CL21C390JBNC SAMSUNG
4000 in stock
Similar Parts of CL21C390JBNC
CL21C390JBNCA
6 suppliers
35004 in stock