CL21B472KCNC COND472 0805 100V 10% X7R stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More CL21B472KCNC SAM
4K PC REEL
40000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More CL21B472KCNC SAMAUNG
NEW&ORIGINAL
3260 in stock
More CL21B472KCNC SAMSUNG
SMD
6133 in stock
More CL21B472KCNC SAMSUNG
CAP CER X7R 4.7nF 10% 100V 0805
1000 in stock
More CL21B472KCNC SAMSUNG ELECTRONICS
4491 in stock
More CL21B472KCNC
1000 in stock
More CL21B472KCNC SAMSUNG
2180 in stock
More CL21B472KCNC SAMSUNG
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 100 V, X7R, 0.0047 UF, SURFA
More CL21B472KCNC
CAPACITOR,CERAMIC CHIP,0805,X7R,4.7NF,100V,10%
50 in stock