CL21B105KPNE CP,1uF,10V,10%,X7R,0805 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More CL21B105KPNE
52 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CL21B105KPNE SAM
2K PC REEL MIN
230000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More CL21B105KPNE SAM
CMC
1900 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUNG
14435 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUNG
182 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUN
CAP CER SMT 1UF 10% 0805 T/R
1289 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUNG ELECTRONICS INC
SAM,CERAMIC CHIP CAPACITOR
1500 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUNG
OUR STOCK IL
3320 in stock
More CL21B105KPNE SAMSUNG
CAP
1620 in stock
More CL21B105KPNE SAM
2000 in stock