CH545C226KA80A0 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CH545C226KA80A0 AVX
4776 in stock
More CH545C226KA80A0 AVX
22UF 50V 10%
60 in stock
More CH545C226KA80A0 AVX
21 in stock