CFULB455KC2A-B0 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CFULB455KC2A-B0 MURATA MANUFACTURING CO LTD
Filter 0.455MHz Freq. <0.5MHz 1500Ohm
225 in stock
More CFULB455KC2A-B0
Through Hole Suppression Filte
50 in stock
More CFULB455KC2AB0 MURATA MANUF
225 in stock
More CFULB455KC2A-B0 MURATA
32000 in stock