CFULA455KB4Y-B0 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More CFULA455KB4YB0
1600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0
Through Hole Suppression Filte
50 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MUR
11+,2-5 DAYS
1600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MUR
455KHZ 1.5K OHM LEADED CERAMIC
2600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
32000 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
600 in stock
More CFULA455KB4Y-B0 MURATA
15000 in stock
More CFULA455KB4YB0 MURATA
15000 in stock