CFS-308-32.768KHZ stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CFS30832,768KHZ
59 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More CFS-308 / 32.768KHZ MANUDAX / CITIZEN
50 in stock
Score Components Inc.
Address: 100 Sam Fonzo Drive Beverly, Massachusetts, United States 01915
Contact: Rick   Nardella,  Phone: 978-969-3334 , Fax: 978-998-4915
More CFS-308 32.768KHZ CITIZEN
1326 in stock
More CFS-308(32.768KHZ) OEM
2668 in stock
More CFS-308 32.768KHZ CITIZEN WATCH C
3763 in stock
More CFS-308(32.768KHZ)
OEM QP7
2971 in stock
More CFS308-32.768KHZ CITIZEN
In Savantic Warehouse UAE
7140 in stock
More CFS-308 32.768KHZ
3217 in stock
More CFS-308(32.768KHZ)
2476 in stock
More CFS-308 32.768KHZ
900 in stock