CDR32BP471BJUS stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More CDR32BP471BJUS KEMET
470PF 100V 5%
47 in stock
More CDR32BP471BJUS KEMET ELECTRONICS CORP
KEM
33 in stock
More CDR32BP471BJUS MIL
U,2-3 Days after PO confirms
80 in stock
More CDR32BP471BJUS AVX
470PF 100V 5%
187 in stock
More CDR32BP471BJUS MFR
37 in stock
More CDR32BP471BJUS
37 in stock
More CDR32BP471BJUS KEMET
NEW IN-STOCK
396 in stock