CDR31BP470BKUS stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More CDR31BP470BKUS
47PF 100V 10%
52 in stock
More CDR31BP470BKUS AVX CORPORATION
AVX,08051A470KSJME(DUAL MARK)
1652 in stock
More CDR31BP470BKUS
CAPACITORS,CAPACITOR
36 in stock
More CDR31BP470BKUS KEMET
STOCK
25 in stock
More CDR31BP470BKUS
CAPACITORS
55 in stock
More CDR31BP470BKUS
NEW IN-STOCK
58 in stock