CDR03BP681BJUS stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More CDR03BP681BJUS KEMET
680PF 100V 5% SMD
162 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More CDR03BP681BJUS KEMET ELECTRONICS
Ship Same Day ( OEMxs 2yr warranty )
4521 in stock
More CDR03BP681BJUS
CAPACITORS
191 in stock
More CDR03BP681BJUS
48 in stock