CDR01BX471BKWS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CDR01BX471BKWS AVX/KYOCERA
470PF 100V 10%
1300 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More CDR01BX471BKWS
OEM XS IL
1983 in stock
More CDR01BX471BKWS KEMET
*New* In Our Stock
198 in stock
More CDR01BX471BKWS
18 in stock
More CDR01BX471BKWS KEMET
21 in stock