CDBCB455KCLX36-R0 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More CDBCB455KCLX36-R0 KOA
45000 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA/INCOMING
500 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA
0.455 MHZ, CERAMIC BPF
30000 in stock