CD1408-R1800 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More CD1408-R1800 BOURNS
740 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
18000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
Diode Switching 800V 1A 2-Pin SOD-87 T/R
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
RoHs Compliant
99000 in stock
More CD1408-R1800 BOURNS
STK Germany ready to ship
99 in stock
Similar Parts of CD1408-R1800
CD14093BE
2 suppliers
4137 in stock
CD140A
2 suppliers
5150 in stock
CD140D
3 suppliers
30 in stock