CC1-8R2-JBQ stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More CC1-8R2-JBQ RCD
CC1 8.2 OHM 5% MARKED 10%
600 in stock
More CC1-8R2-JBQ RCD
540 in stock